Karbantartói állás zuglói igényes irodaházban (kertészeti munkákkal)

Munkájára igényes, szakmai tapasztalattal rendelkező karbantartót keresünk 14. kerületi igényes irodaházba. Elvárás, hogy a cirka 60 m2 díszkertet is rendben tartsa, ápolja, gondozza, valamint néha kisebb futár feladatokat végezzen el (ehhez autót biztosítunk).

Feladatok

Épület karbantartás:

  • kilincs csere, csaptelep csere, bútorok kisebb szerelése, fúróval végzett munkák
  • épületben a hibák feltárása, nagyobb meghibásodásnál a megfelelő szakember megkeresése, a munka elvégzésének menedzselése

Kertészeti munkák:

  • fű locsolása
  • rózsabokrok, virágok ápolása
  • fák megmetszése

Futár feladatok:

  • időnként adódhat olyan feladat, hogy a munkatársaknak kell segíteni azzal, hogy egy csomagot el kell szállítani valahová autóval
  • postára kell menni

Munkavégzés hétfőtől-péntekig 8-12 óra között.

Kellemes munkakörnyezet, kedves kollégák várják leendő munkatársunkat.

Ön a megfelelő jelentkező, ha:

  • munkájára igényes
  • rendelkezik hasonló munkakör(ök)ben tapasztalattal
  • ha marad szabadideje, feltalálja magát, azaz önálló
  • szereti a tiszta, gondozott környezetet
  • rugalmas

Kérjük, hogy a jelentkezéshez küldje meg nekünk szakmai önéletrajzát és nettó fizetési igényét az allas@ormester.hu e-mail címre! A tárgy mezőben kérjük jelölje meg: „4 órás karbantartói állás”!